Співробітники СБУ стали винуватцями смертельного ДТП, в результаті якого загинула молода жінка та її 3-місячний малюк.

Сталась жахлива аварія 29 червня близько 11-ї ранку під Олександрією Кіровоградської області за участю автомобіля Skoda Octavia, в якому співробітники СБУ везли чоловіка в наручниках, повідомляє місцеве видання "Моя Олександрія".

За попередньою інформацією, в автомобілі знаходилися СБУшники з Івано-Франківська. Машина їхала в бік Кіровограда. Назустріч по дорозі їхала бежева "Славута" з жителями Знам'янки.

В результаті лобового зіткнення загинув чоловік за кермом "Славути", його дружина і 3-місячне немовля. Два співробітники СБУ і затриманий, які їхали в Skoda Octavia, отримали травми.

Читайте також: Шестирічний хлопчик згорів заживо у зачиненому домі

Популярні новини зараз
Заберуть до 20% вашої пенсії: пенсіонерів застерегли від втрати частини грошей Гороскоп на сьогодні 18 липня: обережність Тельців, заздрість Левів та обмани Стрільців Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Нагадаємо, що в Києві на Осокорках стався масштабний прорив труби, який затопив вулиці міста.