США не братимуть участь в АТО через Путіна

поділитись

0

936

Американські військові відмовились проводити атакувальні навчання для українських солдат, щоб не провокувати сепаратистів та бойовиків Путіна

Американські армія відмовила у навчанні українських солдат, які протистоять проросійським сепаратистам на Донбасі. Допомога обмежиться виключно тактикою оборони, щоб не провокувати Путіна та його бойовиків.

Як пише USA Today, армія Штатів обрала обережну тактику у навчанні українських бійців на Сході України. Оборонна політика американців направлена на виключення ескалації конфлікту. Таким чином, снайперські навички, про які попросила українська сторона виявилась недоречними.

Деякі вітчизняні військові експерти висловились із критикою подібної точки зору. Однак, як запевняють у Пентагоні, українські бійці отримають усі необхідні навички для ведення дальнього бою та оборони власної території.

Відомо, що подібна політика Штатів у галузі військової допомоги іншим країнам не є чимось новим. Свого часу США трималась такої ж позиції у військовому конфлікті в Афганістані, а також закликає європейських союзників втриматись від провокацій ворогів.

Читайте також: Терористи обстріляли представників ОБСЄ

Сполучені Штати надають Україні допомогу на 600 млн доларів. За ці кошти бійці отримують особливу підготовку, контр-артилерійські радари, прилади нічного бачення й інше складне обладнання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
армія Путіна, армія сша, АТО, навчання, сепаратисти, українські армія
Голова Кремля прокоментував відкриття пам'ятника у Вінниці, але краще б мовчав
0
0
10:37 20.10.2017
Нардеп звинуватив детективів НАБУ в тому, що вони залишили без подарунків "маленьких діточок"
0
0
05:32 20.10.2017
Президент країни-агресора пообіцяв окупованим територіям Донбасу югославську різню
0
0
23:39 19.10.2017
Собчак не раз дивувала шанувальників
0
0
22:28 19.10.2017