Керівництво Америки не поспішає з рішеннями щодо військової підтримки України. Втім, за відомостями The New York Times, в Міноборони США розуміють, що допомога нашій країні "неприпустимо повільна" і планують прискорити цей процес.

Американський сенатор Б. Корнер в інтерв'ю ЗМІ повідомив, що будь-яка спроба досягти миру в відношенні конфліктуючих сторін не стане успішною, доки Україна не отримає можливість здійснювати серйозну оборону проти російської агресії.

Напередодні представники двох партій - лідери голів комітетів Палати представників і Палати представників Конгресу відправили послання Барака Обами з вимогами дати летальну зброю Українi.

Сьогодні, 11 березня, нарешті може прояснитися коли США відправить в Україну решту техніки. Всього США планують виділити на зміцнення української армії ще $ 120 млн.

Нагадаємо, що раніше США здійснювало поставку нелетального озброєння для вітчизняної армії: прилади нічного бачення і протимінометні радари, однак була відправлена ​​лише частина від запланованого обладнання.

Популярні новини зараз

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Переможниця "Танці з зірками" зробила нечуваний жест, українці затамували подих: "Санта чи Саніна?"

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Показати ще