Росія отримала відразу три болючі удари зі сторони Сполучених Штатів Америки, на які Україні варто звернути увагу.

Таку думку висловив політолог Олег Пономарь і додав, що 18 вересня стане "чорним днем" для Російської Федерації.

"1. Сьогодні вибори в Думу РФ. Вчора спікер Держдепартаменту США Джон Кірбі підтвердив мій інсайд майже місячної давності - Сполучені Штати легітимність і результати виборів в нижню палату російського парламенту, Держдуму, які відбудуться в анексованих Криму і Севастополі, не визнають. Це робить всю Думу юридично нечистою.

2. Перемир'я в Сирії і "співпраця" США і РФ закінчено, толком не розпочавшись. Літаки ВПС антиігілівської коаліції, очолюваної США, атакували позиції сирійської армії в провінції Дейр-ез-Зор. Заявляється про 80 загиблих асадитских військових. У зв'язку з цим РФ скликала термінове засідання Ради безпеки ООН.

3. У Братиславі закінчився Саміт ЄС і це безпосередньо стосується України, адже ми хочемо в ЄС і багато скептиків кажуть, що у ЄС немає майбутнього. Так ось, через півроку в Римі ЄС представить нову програму оновлення і посилення ЄС. ЄС зможе відповісти на всі виклики (безпека та міграція - в першу чергу) і вийде з цих подій сильнішим і набагато привабливішим. І в такій якості він і буде метою для вступу до нього України", - повідомив Пономарь на своїй сторінці в facebook.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Путін надумав змінити статус Криму.