Стало відомо, коли Росія припинить агресію

поділитись
Нові подробиці про те, до якого часу буде виходити загроза від Росії

Росія буде небезпечним гравцем на міжнародній політичній арені до тих пір, поки не зміниться психологія російського народу. Про це заявив колишній народний депутат Олександр Доній.

"Ще з тих часів, коли Московське князівство отримало ярлик від монголів на першість серед інших князівств за те, що розгромила антимонгольське повстання в Твері, Московія, а потім Росія розвивалася і розвивається досі в напрямку агресії і територіальної експансії по відношенню до своїх сусідів. Росія не могла століттями жити на рівних з іншими народами, завжди була спроба приєднати територію і асимілювати населення", - повідомляє Доній в інтерв'ю на ресурсі Главред.

Експерт зазначає, що для трансформації російського суспільства потрібен час, а також ефективні механізми. Він наводить у приклад гітлерівську Німеччину, в якій після поразки нацистів проводили політику денацифікації і окупації німецьких територій.

"Необхідна не просто заміна кількох політиків в Кремлі, а очищення психології російського народу, в цьому я, на жаль, впевнений. Поки світ цього не усвідомив, можна констатувати, що загрози з боку Росії будуть існувати і для цього покоління, і для декількох наступних", - повідомляє він.

"Знай.ua" повідомив, що Україна здатна перемогти Путіна двома ударами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
імперія, загроза, монголія, психологія російського народу, Росія
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018