Росія буде небезпечним гравцем на міжнародній політичній арені до тих пір, поки не зміниться психологія російського народу. Про це заявив колишній народний депутат Олександр Доній.

"Ще з тих часів, коли Московське князівство отримало ярлик від монголів на першість серед інших князівств за те, що розгромила антимонгольське повстання в Твері, Московія, а потім Росія розвивалася і розвивається досі в напрямку агресії і територіальної експансії по відношенню до своїх сусідів. Росія не могла століттями жити на рівних з іншими народами, завжди була спроба приєднати територію і асимілювати населення", - повідомляє Доній в інтерв'ю на ресурсі Главред.

Експерт зазначає, що для трансформації російського суспільства потрібен час, а також ефективні механізми. Він наводить у приклад гітлерівську Німеччину, в якій після поразки нацистів проводили політику денацифікації і окупації німецьких територій.

"Необхідна не просто заміна кількох політиків в Кремлі, а очищення психології російського народу, в цьому я, на жаль, впевнений. Поки світ цього не усвідомив, можна констатувати, що загрози з боку Росії будуть існувати і для цього покоління, і для декількох наступних", - повідомляє він.

"Знай.ua" повідомив, що Україна здатна перемогти Путіна двома ударами.