Фахівці створили штучне серце. У нього є одна особливість, воно не б'ється але працює довше за своїх аналогів.

Команда вчених BiVACOR з Техаського інституту серця під керівництвом австралійського дослідника Даніеля Тіммса створили штучне серце. Воно не скорочується як його справжній аналог.

Робочий прототип вже випробували на великих тварин. Зроблено це було з метою з'ясувати вплив інтегрованого органу на їх життя і роботу органів: мозку, печінки і т.д.

Вчені відзначають, що даний прототип перевершує будь-яке, створене на протязі останніх 50 років, штучне серце. Причина криється в тому, що у механічного серця більша кількість рухомих частин. Вони швидко зношуються в результаті величезної кількості скорочень. Людське серце скорочується в середньому 42 млн. разів на рік.

Створене штучне серце не б'ється. Воно лише прокачує кров за допомогою диска з лопатями, який знаходиться всередині розробки. Диск здійснює, приблизно, 2-3 тисячі обертів на хвилину. При цьому, не дотикається до інших деталей і приводиться в рух магнітним полем, а не механічними елементами.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Показати ще

Є правда одна маленька, але лякаюча деталь. У тих, кому такий імплант вживляють, відсутній пульс і серцебиття.