У боротьбі за місце в фіналі Кубка Іспанії під час матчу "Атлетіко Мадрид" - "Барселона" (1:2) Луїс Суарес забив гол на неймовірній швидкості вже на 7-й хвилині.

Уругваєць обійшов двох захисників "Атлетіко" та відправив м'яч у ворота оторопілого суперника. Роботу завершив Мессі, забивши не менш красивий гол на 33-й хвилині матчу: м'яч від штанги залетів у сітку воріт "матрасників".

У другому таймі гравці "Атлетіко" спробували виправити ситуацію, і на 59-й хвилині зі штрафного забив Грізманн.

Результат матчу "Атлетіко" - "Барселона" - 1: 2. Мадрид вилітає з боротьби за Кубок Іспанії.

Нагадаємо, раніше про свою мрію отримати Кубок довелося забути мадридському "Реалу".