Субсидії продовжать на наступний сезон

поділитись
Нові подробиці про те, наскільки ефективні субсидії, адже на минулий рік заклали 35 мільярдів гривень на це, тому вирішили продовжити

Українці, які перебувають в даний момент в системі субсидій, в наступному році залишаться в ній автоматично. Про це розпорядився глава Міністерства соціальної політики Павло Розенко і запевнив, що в наступному році можна буде не звертатися додатково до відомства щодо соціального захисту.

"Система субсидій досить непогано спрацювала. На сьогоднішній день близько шести мільйонів українських сімей, які оформили субсидії, захищені в результаті підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги", - передає слова чиновника прес-служба міністерства.

Відомо, що чиновники всюди розповідають, якою ефективною виявилася система субсидування. Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко розповів, що в цьому році на реалізацію програми виділили 35 мільярдів гривень, що на 17 мільярдів більше, ніж в минулому році. У майбутньому, на думку чиновника, Україна поліпшить цю систему, адже на 2017 рік запланований перехід на ринкову ціну на газ.

Читайте також: Субсидії будуть фінансуватися з грошей за користування надрами

Нагадаємо, що в Кабміні ще не затвердили підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги, незважаючи на те, що це передбачено в домовленостях з МВФ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
комунальні служби, Мінсоцполітики, Павло Розенко, субсидії
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018