Свідками у справі Єфремова стануть Кучма і Королевська

поділитись
У справі Єфремова варто допитати екс-президента Леоніда Кучму та депутата від "Опозиційного блоку" Наталію Королевську- вони є свідками сепаратистської діяльності Єфремова

У справі Єфремова варто допитати екс-президента Леоніда Кучму та депутата від "Опозиційного блоку" Наталію Королевську - саме вони стали головними свідками сепаратистської діяльності екс-лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова в Луганській області. На думку журналіста Валентина Торби, свідчення Кучми та Королевської допоможуть посилити звинувачення проти Єфремова.

"Саме Олександр Єфремов прийшов до влади на Луганщині в 1998 році і забезпечив переможний відсоток на виборах Леоніду Кучмі, за що і отримав у володіння регіон", - пише Валентин Торба і додає, що таким чином " цим місцевим "князькам" регіон віддав саме Кучма. А якщо говорити точніше, то не "князькам", а Кремлю".

На думку Торби, посилити справу Єфремова можна також, допитавши депутата "Опозиційного блоку" Наталію Королевську.

"Не зайвим буде пану Луценку звернутися, наприклад, за показами до Наталії Королевської, яку на Луганщині не даремно назвали "королевою металобрухту", - пише Торба у своїй статті для видання "День" і зазначає, що свідків діяльності Олександра Єфремова достатньо, однак справа будується таким чином, щоб "не зачепити цілі корупційні пласти, що складаються з прізвищ, які нікуди не зникли з владного горизонту".

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що затримання Єфремова буде для Луценка найпростішим із числа всіх осіб, яких підозрюють у сепаратизмі, оскільки екс-регіонал не має депутатської недоторканості і голосування парламенту в такому випадку не потрібне.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Єфремов, Королевська, Кучма
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018
Путін наказав видати квартири в Криму українським воїнам-зрадникам
0
0
16:28 23.03.2018
На думку журналіста, Савченко - некерована людина, і над нею не стоїть Медведчук
0
0
16:22 23.03.2018
На думку Куракіна, при наявності у ГПУ конкретики генпрокурор відразу б перерахував звинувачення
0
0
16:02 23.03.2018