Народний депутат від "Опозиційного блоку" обізвав фотографа дурепою в залі Верховної Ради України. Про це фотограф написала на своїй сторінці в Facebook.

"Юра, обережно, тебе там якась дурепа знімає!", - вигукнув народний депутат Василь Німченко, що раніше був суддею Конституційного суду, а зараз працює в парламенті в "Опозиційному блоці".

"Слова ці були в мою сторону. Дійсно, в цей момент я знімала з балкону преси учасників бесіди депутатів Мірошниченко і Богомолець", - написала фотограф.

Нагадаємо, що дрон перервав засідання Верховної Ради

Схоже, що депутатам насправді нема чим зайнятись на своїх робочих місцях, і слуги народу вигадують все новіші розваги. Сьогодні в сесійній залі Верховної Ради під час засідання нардепи запустили квадрокоптер.

Після чого робота парламенту практично зупинилась, оскільки всі присутні народні депутати зайнялясь спогляданням польоту безпілотника під куполом Ради.

"Я прошу, зупиніть цей цирк", - обурився спікер Андрій Парубій.

"Сьогодні після фіксації голосування цей безпілотник піде на фронт. Покажіть статтю в регламенті, де це заборонено " парирував депутат від Батьківщини Сергій Власенко.

В той же час квадрокоптер хвацько літав по залі та знімав все, що там відбувається.