Павло Дуров повідомив, що не збирається видавати шифрування повідомлень нікому, в тому числі владі окремих країн, повідомляє "Уніан".

Про це засновник месенджера "Telegram" та соцмережі "Вконтакті" повідомив після прийняття в Росії скандально відомого "антитерористичного" закону Ярової, згідно з яким приватні компанії повинні видавати ключі декодування повідомлень спецслужбам за вимогою.

"Telegram не видає дані або ключі шифрування третім особам, включаючи уряди. Закони, прийняті в окремих країнах, не вплинуть на цю політику", - заявив Павло Дуров.

Компанія Павла не зареєстрована в Росії, тому не можу бути притягнута до відповідальності, принаймні зробити це буде вкрай важко, і мірою покарання може бути лише штраф.

Нагадаємо, що Дуров залишив пост гендиректора "ВКонтакті" в 2014 року за чутками саме через тиск з боку влади Росії щодо надання спецслужбам країни персональних даних певних користувачів. Наразі Дуров займається розвитком сервісу передачі повідомлень "Telegram", який використовує протокол передачі даних розроблений братом Павла Миколою, що працював технічним директором "Вконтакті".

Популярні новини зараз

Яке свято 20 листопада: чого не можна робити в цей день

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

Друг нареченого не пройшов фейс-контроль у примхливої обраниці: так швидко весілля не обривав жоден тамада

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Всі повідомлення шифруються і в зашифрованому вигляді зберігаються на серверах сервісу, а якщо користувач вирішить використати функцію "секретного чату", то повідомлення в зашифрованому вигляді оминають сервер.