Жителі Донецька пишуть у соцмережах, що так і не побачили перемир'я. "А де ОБСЄ?", - питають один одного в місцевих спільнотах. "Сховалось", - зауважують інші.

В прес-центрі АТО уточнюють, що станом на 14.00 терористи не припиняють обстрілювати позиції наших військових. Додають, що бойовики 24 рази вели вогонь по об'єктах і позиціях сил АТО, а також по населених пунктах. З "Градів" та мінометів 15 разів стріляли по Дебальцевому. Крім того, піхота бойовиків двічі намагалася штурмувати наші позиції поблизу селища Міус. Також, терористи розпочали бойові дії поблизу Донецького аеропорту. Під вогонь зі стрілецької зброї, гранатометів і мінометів потрапили Піски, Авдіївка, Водяне.

Жителі Дебальцеве, які досі залишаються в підвалах та сховищах міста, кажуть про те, що обстріли не припиняються. Також, в місті багато пожеж. "Пряме попадання в дві триповерхівки, під'їзди та квартири 5-поверхових будинків, двори та магазини. Щось горить в районі Міськводоканалу", - переховують близько 20 адрес місцеві жителі. Люди моляться, щоб обстріл міста терористами закінчився та шукають тих, з ким вже декілька днів не можуть зв'язатися. "Я тепер знаю, що таке "русский мир!", - пише житель міста.Руїни у Донецьку та Авдіївці