Народний депутат Микола Томенко заявив, що як тільки буде рішення суду або іншої інстанції про позбавлення його депутатського мандата, то він відразу подасть позов на "Блок Петра Порошенка".

"З рішенням з'їзду я не розумію, як судитися. Коли буде остаточне рішення, вдарять мене по голові, заберуть у мене мандат, посвідчення, я тоді прокинуся, тому що потрібно якось в зал мене допустити, і тоді напевно буду готувати позов" , - заявив політик, передає 112-Україна.

Відомо, що на з'їзді партії Томенка і Єгор Фірсова позбавили депутатського мандата. Таке рішення прийняли за нормою 81 статті Конституції України. Глава президентської фракції Юрій Луценко попередив, що єдиний вихід, який передбачає повернення мандата Фірсову і Томенку, - це повернення їх назад у фракцію, а до тих пір вони не виконують свої обов'язки як депутати, тому що не беруть участь в роботі фракції.

Обидва депутати (Фірсов і Томенко) пройшли до Верховної Ради за списком "Блоку Петра Порошенка", але пізніше розкритикували діяльність фракції. У Томенка були претензії до державного бюджету і після його прийняття 25 грудня він вийшов зі складу фракції. Єгор Фірсов заявив, що не може залишатися у фракції, політику якої не поділяє.

Микола Томенко: біографія, досьє та громадська діяльність політика

Популярні новини зараз

Тотальну ганьбу кримських окупантів злили у мережу: хотіли "другий Єгипет", але...

Померла незамінна акторка з серіалів "Бригада" та "Моя прекрасна няня": на сцені з шести років, сотня ролей

Кинути хлопця за 10 хвилин: топ-7 жіночих зачісок, які ненавидять чоловіки

Пугачова розкрила всю правду про перуку: "Хоч лиса — все одно найулюбленіша"

Показати ще

Читайте також: Фірсов назвав замовників позбавлення депутатського мандата

Нагадаємо, що завтра депутати розглянуть відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна.