Як відомо, в ніч на неділю, 27 березня, стрілки годинника були переведені на літній час: на одну годину вперед.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПерший час проспатися на годину раніше звичного буде складно, навіть людям з найсильнішою волею. Експерти поділилися секретами швидкого пробудження і гарного настрою протягом дня, пише Вести.
1. Гарненько потягніться
Після дзвінка будильника обов'язково потрібно потягнутися всім тілом, намагаючись потягнутися кінчиками пальців рук і ніг до уявного віддаленого об'єкта. При цьому максимально напружте всі м'язи тіла і різко розслабтеся. Потім помасажуйте протягом хвилини кінчики пальців на руках.
2. Зробіть зарядку
Всім нам знайоме важке почуття ранкового пробудження. Потрібно змусити себе досягати поставлених цілей і виконання поставлених завдань.
Ранкова зарядка не тільки підбадьорить тіло з ранку, але і додасть бадьорості організму на цілий день, збільшить надходження кисню в організм і тим самим збільшить працездатність мозку.
3. Увімкніть улюблену музику
Процес пробудження стане швидшим і приємним, якщо буде відбуватися під улюблену ритмічну музику. Музичні ритми мають стимулюючий вплив на нервову систему, тому допомагають організму налаштуватися на роботу і піднімають настрій на весь день.
Читайте також: Кофеїнові напої підвищують ризик викидня - вчені
4. Прийміть контрастний душ
Після гімнастики і масажу вирушайте в душ. Він обов'язково повинен бути контрастним - чергуйте гарячу (не тепла) і холодну воду по 1 хвилині - 30 секунд відповідно. Саме з таким співвідношенням організм підбадьоритися, при цьому не настане ефекту переохолодження. Контрастний душ допомагає прокинутися завдяки поліпшенню циркуляції крові, і поліпшить настрій за рахунок впливу на нервову систему.
5. Випийте зелений чай з лимоном
На завершення ритуалу пробудження випийте чашку зеленого чаю з часточкою лимона. У зеленому чаї, на відміну від чорного родича або кави, крім кофеїну міститься таурин. Обидва ці речовини надають тонізуючу дію на нервову і серцево-судинну системи. У лимоні же міститься ударна доза вітаміну С, який стимулює роботу мозку.