Компанія Apple продовжує дивувати своїми винаходами для iPhone. Нещодавно вона випустила зимове і корисне оновлення - додаток, який допоможе користувачу краще спати.

Кореспонденти Знай.ua зібрали кілька найцікавіших гаджетів та оновлень, якими дивував протягом останніх років міжнародний бренд та звичайні винахідники "з народу".

1. "Нічна зміна" смартфону

Переглянути перед сном соціальні мережі та ретвітнути останній запис стало невід'ємною частиною вечірнього ритуалу, так само, як почистити зуби або побажати "доброї ночі". Науковці стверджують, що синє світло планшетів та смартфонів шкідливо впливає на сон та не дає мозку правильно "піти у сплячий режим".

Читайте також: Android став доступним для комп'ютерів (відео)

Популярні новини зараз
В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами
Показати ще

Apple вирішив проблему функцією "Нічна зміна", яка буде активізуватись після заходу сонця. Вона буде зміщувати кольори підсвітки гаджетів у теплу частину спектру, що допоможе легше заснути.

2. Чохол-мультітул

"У наших кишенях завжди купа речей: ключі, мобільник, гаманець, запальничка", - розповідають автори екзотичного чохла для iPhone - Cigarette Lighter Cover. Окрім захисної функції для телефона полікарбонатний футляр має вбудовану відкривачку для пива та запальничку для цигарок.

Принцип її роботи схожий із автомобільним підкурювачем: спіраль розігрівається вбудованим електрогенератором - літієво-іонною батареєю. Одного заряду вистачає, щоб підкурити 250 цигарок. На чохлі також є кріплення для штатива, проте скоріше не для здійснення фото, а для фіксації, наприклад, на кермі велосипеда.

3. Гаджет для пошуку шкарпеток

Швейцарці вирішили проблему пошуку шкарпеток зранку, шляхом вмотування до них чіпів з підтримкою на iPhone. Предмети гардеробу чорного кольору із бавовни від BlackSocks мають невеликий пристрій, сходжий на гудзик - маячок RFID (Radio Frequency Identification). Він зв'язується із телефоном по Bluetooth.

Власник смартфону сполучає шкарпетки програмою, яка навіть виокремлює, де правий, а де - лівий. Також, сканер у комплекті визначає ступінь забруднення предмету одягу, чи вицвів він після прання і радить, чи варто купити нові.

4. Гаджет "для лінивих"

Мало хто не мріяв про можливість левітуваи речі, коли лежиш на дивані. "Лінь - двигун прогресу", тому, напевне, винахідники і взялися зробити чохол для iPhone, який сам прийде до господаря.

Для координації рухів все ж під рукою потрібен ноутбук, але у планах у Казу Терасакі - розробка таких ніжок, які можна буде кріпити до будь-якого девайсу. Тож скоро можна буде "левітувати" не лише смартфон.

5. iPhone з електрошокером

Чохол, який допоможе мешканцям спальних районів відбитися від нападників, генерує електричний розряд у 50 тисяч вольт. Він також має вбудований сканер, який розпізнає відбитки пальців.

Гаджет активується прикладанням пальця. Після ввімкнення режиму "Небезпека", він починає знімати на відео все, що відбувається, так само працює і диктофон. Записи смартфон відправляє поліції, разом із GPS-координатами власника.

6. Гаджет-переможець CES 2016

Проблему далеких відряджень та диких подорожей вирішує захисний чохол mJoose, який, окрім прямої захисної функції, посилює корисний сигнал у сто разів.

Команда каліфорнійських розробників на чолі із Даніелем Еша з Каліфорнії, забезпечили гаджет потужним резервним акумулятором з підтримкою функції швидкої зарядки, на 3000, 3750 і 3300 мАг. А посилення сигналу створюється у діапазоні 700 - 2100 МГц.

7. Відкликаний із App Store винахід

Напевне, найцікавішим випадком провалу винахідників було використання функції iPhone 6s є 3D Touch. Ця технологія розрізняє дотики до екрану та силу натискання. Розробники намагались перетворити смартфон на маленькі електронні ваги.

Райан МакЛеон створив додаток Gravity, яке дозволяє користувачам дізнатись вагу предмета, якщо його поставити на екран телефону. Скоро додаток відкликали із App Store, пояснивши, що "концепція програми-ваг неприйнятна для App Store".

У мережі активно поширювались історії про те, що люди намагались виміряти власну вагу, стаючи на смартфони. І таким чином ламали пристрої. Винахідник також вважає, що відмова від додатку викликана побоюванням компанії, що таким чином телефоном будуть зважувати вагу сировини наркодиллери та наркомани.