Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер розповів про причини поразки в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Баварії (1:5).

"Баварія грала краще нас, вони відмінно проявили себе в другому таймі, а ми не змогли з ними впоратися. Складно пояснити такий результат. У нас було кілька відмінних шансів забити ще перед самою перервою. Нам не пощастило з другим голом Баварії, а потім ми втратили Косельні. Після цього Арсенал розвалився.

Я не хочу виправдовуватися. Така поразка на такому рівні - це справжній шок. Ми все зробили неправильно, і рахунок це доводить. У таких матчах потрібно зберігати концентрацію всі 90 хвилин. Третій м'яч Баварії вбив нас, після нього ми кинули грати. Потрібно відійти від цієї поразки і готуватися до наступної гри ", - сказав Венгер.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.ua, букмекери оцінювали шанси на перемогу Арсеналу, як мізерні.