Три варіанти звільнення Савченко

поділитись
Нові подробиці про те, як Савченко голодує у в'язниці, а також які методи звільнення або повернення на батьківщину існує

Адвокат української військовослужбовця і народного депутата Надії Савченко Ілля Новіков розповів, що існують три варіанти звільнення його підопічної з російської в'язниці і всі вони залежать від президента Росії.

Перший варіант - це помилування. Він може статися, на думку Новікова, навіть попри бажання Савченко подавати апеляцію. Юридично це можливо, але для цього потрібно пряме рішення російського президента. Про це правозахисник розповів в ефірі Громадського.

Другий варіант - це обмін і в цьому Україна робить певні кроки, незважаючи на те, що прес-секретар Путіна Пєсков повідомляє, що переговори не ведуться. А третій варіант - це повернення в Україну відбивати покарання.

Якщо жоден з цих варіантів Путін не обере, то значно втратить повагу з боку західних колег, яким обіцяв докласти зусиль для звільнення української льотчиці. Незважаючи на це, зазначає адвокат, можна чекати чого завгодно. Питання здоров'я Савченко залишається відкритим, тому що українських лікарів до неї не пускають, в той же час адвокати не можуть оцінювати її здоров'я.

Читайте також: Порошенко не виконав обіцянку щодо звільнення Савченко - мати

Нагадаємо, що Надію Савченко засудили до 22 років позбавлення волі і штрафу 30 тисяч рублів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вязниця, консул, Новиков, Росія, Савченко, Фейгін
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018