Екс-губернатор Луганщини, а нині заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що на окупованих територіях майже відсутні українські товари, однак саме за українські гроші мешканці Донбасу купують російські товари, збагачуючи країну-агресора. На думку Туки, торговельні шлюзи зараз варто прибрати.

"Ми й зараз продовжуємо заводити на ту територію гривню, виплачуючи зарплати людям, які працюють на українських підприємствах. Ці гроші витрачаються на повсякденні потреби і товари російського виробника. Виходить, що ми своїми грошима субсидіюємо підприємства країни-агресора. Тепер же, говорячи про реінтеграцію, нам доведеться поступово відкривати торговельні шлюзи й знімати блокаду, а також додатково боротися і з рублем, і з російськими виробниками", - повідомив Тука.

Читати також: Савченко вчитиметься обміну полоненими за хорватським зразком

Тука також зазначив, що від торгівельної блокади виграла лише Росія, яка завозить на цю територію власні товари та російські гроші.

"Розум так і не взяв гору. Емоції розгубленої держави, що не трансформувалися в довгострокову стратегію, якщо комусь і прислужилися, то це ворогу — Росії, яка зайшла на окуповані території рублем і товаром. А також нашому рідному корупціонеру й контрабандисту, який оперативно всівся на потоки й схеми блокпостів і бюджету. Ми не зробили обов'язкового другого кроку — не відкрили закупорений вентиль, не дали зрозуміти людям, що вони нам потрібні, вони наші, і ми будемо їх годувати й піклуватися про них.", - зазначив заступник міністра для dt.ua.

Популярні новини зараз

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети 

Микита Джигурда побив Отара Кушанашвілі відразу після нардепа і притиснув балетну "курагу" Волочокової до плеча-Настя в істериці

Трагедія Максима Галкіна: суд заарештував чотирьох винних, одразу 139 порушень

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Показати ще