Турчинов-українцям: потрібно вбити в собі раба

поділитись
Нові подробиці про те, які поради дав Олександр Турчинов українцям для того, щоб побудувати сильну державу

Секретар РНБО Олександр Турчинов порадив українцям позбутися від рабської психології, яка не дозволяє побудувати сильну державу. При цьому він наводить у приклад створення староєврейської держави, яке згадується в Старому Завіті.

"Що таке рабська психологія - це внутрішнє боягузтво, невіра в свої сили, бажання отримати щось за чужий рахунок, з чиєюсь спиною сховатися, відсидітися. Але Господь каже, що боягузтво - це страшний гріх. Потрібно видавлювати з себе раба. Творець зробив людей вільними. Господь змусив єврейський народ 40 років поневірятися по пустелі, щоб позбутися рабської психології. Вони поневірялися, поки останній раб в їх рядах не помер. А коли прийшло нове покоління, яке не знало рабства, воно прийняло свою землю", - повідомляє він в інтерв'ю на ресурсі УНІАН.

Турчинов зазначає, що рабська психологія в українців формувалася тривалий час під впливом Росії. За словами чиновника, всю історію від сусідньої держави виходили такі загрози, як агресія, підступність, підлість, зрада, жадібність і боягузтво.

"Знай.ua" повідомляв, що Турчинов назвав головну проблему українських депутатів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
євреї, Біблія, олександр турчинов, рабська психологія, РНБО, Україна
Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися
0
0
18:59 18.03.2018
Про порушення і незвичайні інциденти
0
0
17:01 18.03.2018