Турецький посол підказав рішення по Донбасу і Криму

поділитись
Посол Туреччини Йонет Джан Тезель впевнений, що для вирішення проблеми Криму і Донбасу потрібні дебати всередині країни.

Посол Туреччини Йонет Джан Тезель впевнений, що для вирішення проблеми Криму і Донбасу потрібні дебати всередині країни.

Таку думку він висловив в ході міжнародного форуму "Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу", пише "Укрінформ".

"В Україні повинні бути внутрішні дебати, внутрішні дослідження", - зазначив дипломат. Він переконаний, що Україні потрібен принциповий план не тільки по Криму, але також і за іншими складовими, включаючи Донбас. В іншому випадку можуть виникнути зловживання цим вакуумом.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що анексія Криму дозволила українському суспільству переосмислити внесок кримських татар в становленні України. За словами канадського посла в Україні, шок після окупації Криму дозволив українцям інакше поглянути на культурну складову автономії Криму в Україні.

Крім того, постійний представник України в ООН Володимир Єльченко закликав працівників ОБСЄ підключитися до боротьби зі свавіллям на території окупованого Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Крим Донбас війна
Жінці доводиться викликати безкоштовну "швидку"
0
0
15:31 20.04.2018
За частину газу доведеться платити на 65% більше
0
0
15:20 20.04.2018
Коли чекати дешевих рейсів?
0
0
14:56 20.04.2018
Пожежу локалізували близько восьмої ранку
0
0
14:35 20.04.2018