Юлія Тимошенко особисто звинувачує голову Нацбанку Валерію Гонтареву в знецінюванні національної валюти, про це повідомляють "Вісті" з посиланням на "NewsOne".

Лідер фракції "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко заявила, що Валерія Гонтарева несе пряму відповідальність за стан банківської системи України.

"Здешевлення гривні в три рази підірвало українську економіку і знищило українські банки. Це була диверсія, зроблена руками керівника Гонтаревої. У парламенті зареєстровано постанову про її звільнення. І тільки президент України тримає її на цій посаді", - заявила Тимошенко.

Також політик не оминула увагою Олександра Данилюка, що як і Гонтарева є фігурантом офшорних скандалів.

"Гонтарева і Данилюк фігурують в офшорних скандалах. Вони ухилялися від сплати податків, і вони сьогодні керують країною. Ці люди не йдуть до людей, до преси, тому що їх темні справи необхідно робити тихо", - повідомляє Тимошенко.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

"Те, що вони зробили з українським народом, з Україною, банківською системою і середнім класом, це злочин", - заявила політик.