Фракція "Батьківщина" на чолі з Юлією Тимошенко вимагає негайної відставки прем'єр- міністра Арсенія Яценюка - адже криза в Україні уже "досягла апогею".

Саме так заявила Тимошенко під час свого виступу у парламенті.

"Більш як 90% людей нашої країни хочуть відставки Яценюка. Вони вимагають його негайної відставки! Поставте нарешті цю постанову на голосування. А той, хто за нього не проголосує, нехай сам бере на себе відповідальність за ситуацію на Україні",- наголосила вона.

Юлія Тимошенко звернула увагу на коробки з підписами людей про відставку Яценюка. Ці підписи збираються по всій країні громадською організацією "Народний контроль" та депутатом Дмитром Добродомовим.

Політик також зазначила, що вчора в Адміністрації Президента пройшла зустріч Петра Порошенка, лідерів фракцій та Головою Верховної Ради і прем'єр- міністром.

"У цьому колі ні в кого не було жодного сумніву, що криза в країні досягла апогею і з неї треба знаходити вихід",- пояснила Тимошенко.

"За останні три тижні прем'єр-міністр оголосив приватизацію мільйона гектарів сільськогосподарських земель! За три тижні Фонд держмайна заявив про те, щоб з дисконтом в 40-60% продати об'єкти державної власності, включаючи монополії! За ці три тижні країна побачила електронну переписку між керівниками "Нафтогазу" та "Укргазвидобування", з якої вся країна зрозуміла, що йдуть торги про те, як відмивати гроші на тендерах",- обурено заявила політик.

Читайте також: Порошенко не збирається відправляти Саакашвілі у відставку

Юлія Тимошенко закликала усіх присутніх звернути увагу на те, що парламент не ухвалює жодних законів, які б захищали аграріїв, які проводять страйки під стінами Верховної Ради, так як у них відібрали "останнє для життя".