У хворих на діабет не буде проблем з ліками

поділитись
Нові подробиці про те, які переваги надає закон про спрощення реєстрації імортних ліків

Менеджер групи з реформи охорони здоров'я "Реанімаційний пакет реформ" Олександр Ябчанка розповів, які переваги отримає український ринок ліків після прийняття закону про спрощення імпортних ліків. Першим буде те, що не буде потрібно більше 200 днів для отримання реєстрації та хворі швидше отримають ліки. Це стосується більше тих, хто залежить від імпортних ліків.

"До останнього часу для того, щоб зареєструватися в Україні, навіть в таких препаратів, якість яких не викликає сумніву, це все одно тривало від 210 і більше днів. Зазвичай це тяглося і рік", - говорить експерт в ефірі newsradio.

Другою перевагою стане те, що зникне бюррократіческая складова з процесу введення спрощеної процедури.

"Але всі чудово розуміють, як ці перепони в умовах українських реалій вирішувалися. І ця корупційна складова входила в додаткову вартість препаратів", - додає він.

Третім перевагою стане те, що ринок ліків в Україні позбудеться від низькопробних ліків. У нормативному документі буде умова, яке буде перешкоджати просуванню поганих ліків.

Читайте також: Українські ліки подорожчають до євростандартів

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада прийняла закон, який зменшує термін реєстрації ліків до 10 днів в країнах, які виготовляють в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді та ЄС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
корупція, ліки, реєстрація ліків, Хворі на діабет
Гроші знаходяться в постійному русі
0
0
23:30 16.03.2018
Міста опиняться в природному колапсі
0
0
22:33 16.03.2018