Генеральна прокуратура повертає державі дитячий санаторій, який незаконно захопив благодійний фонд Любові Полежай. Ця жінка є коханкою екс-президента Віктора Януковича. Після його втечі з'ясувалося, що вона із донькою 11-річною Марією мешкала в Межигір'ї. А її рідна сестра працювала кухаркою в маєтку.

"Ми пред'явили позов про витребування держмайна з чужого незаконного володіння. Мова йде про дитячий оздоровчий санаторій "Славутич". Його площа - понад 2 тис. квадратних метрів в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області. П'ять років тому ТОВ, учасником якого є благодійний фонд Любові Полежай "Дорога майбутнього", неправомірно отримало в оренду майно санаторію. Договір уклали без проведення конкурсу, особою, яка не мала права розпоряджатись цим майном", - кажуть в ГПУ.

Додають, що заклад, розташований на березі Канівського водосховища, на території площею 7 га, передано у користування за 2 тис. грн. на місяць. А вартість путівки для оздоровлення однієї дитини - близько 10-12 тис. грн. за зміну.

"Знай" телефонували у фонд, але там ніхто не бере слухавку. Відомо, що Полежай втекла разом із Януковичем до Росії.