21 березня о 12:00 в столиці України розпочнеться Забіг Миру. Спортивний захід такого масштабу проводиться вперше у світі.

"Мета забігу - подяка від українців мешканцям країн Європи, які продемонстрували свою підтримку нашій державі в її європейському виборі, а також проведення молитви за мир в Україні та світі" - повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Учасники пробігу відвідають європейські країни та передадуть членам їх парламентів подяки за ратифікацію "Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС".

Забіг Миру розпочнеться в річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та триватиме 84 доби. Команда із 12 учасників подолає близько 18 тис. кілометрів та відвідає 42 столиці Європи. На будь-якому етапі маршруту до них зможуть приєднатися всі охочі.

У багатьох країнах заплановані заходи за участю українських та європейських політиків, представників бізнесу та громадськості.

Популярні новини зараз

Дорога в один кінець: жахлива ДТП забрала життя у 9 студентів

Курс долара на 20 липня змусить українців стояти в черзі до обмінників

Пересварилася вся Україна: скандальний закон дійшов до Зеленського

Європарламент зганьбив Порошенка на весь світ: вказали на його місце на гальорці

Показати ще

Забіг Миру встановить такі "рекорди Гіннеса": найдовший забіг, проведений групою людей; забіг, що охопив найбільшу кількість країн Європи; найменший час, за який група людей подолала відстань, відповідно до затвердженого маршруту.

Спортивний захід розпочнеться від стін Верховної Ради України символічним Забігом Миру, в ньому можуть взяти участь усі охочі. Участь вже підтвердили: голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, посли європейських країн, громадські діячі та народні депутати України. Очікують всього понад 1 тис. учасників київського забігу.