21 березня о 12:00 в столиці України розпочнеться Забіг Миру. Спортивний захід такого масштабу проводиться вперше у світі.

"Мета забігу - подяка від українців мешканцям країн Європи, які продемонстрували свою підтримку нашій державі в її європейському виборі, а також проведення молитви за мир в Україні та світі" - повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Учасники пробігу відвідають європейські країни та передадуть членам їх парламентів подяки за ратифікацію "Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС".

Забіг Миру розпочнеться в річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та триватиме 84 доби. Команда із 12 учасників подолає близько 18 тис. кілометрів та відвідає 42 столиці Європи. На будь-якому етапі маршруту до них зможуть приєднатися всі охочі.

У багатьох країнах заплановані заходи за участю українських та європейських політиків, представників бізнесу та громадськості.

Популярні новини зараз

Валюха зі "Сватів" поплатилася за довгого язика, як провчили улюбленицю Кварталу 95

Українцям заборонять відпочивати в суботу, новий трудовий договір стане випробуванням

Молоденька дружина Комарова проміняла мандрівника на дизайнера

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Забіг Миру встановить такі "рекорди Гіннеса": найдовший забіг, проведений групою людей; забіг, що охопив найбільшу кількість країн Європи; найменший час, за який група людей подолала відстань, відповідно до затвердженого маршруту.

Спортивний захід розпочнеться від стін Верховної Ради України символічним Забігом Миру, в ньому можуть взяти участь усі охочі. Участь вже підтвердили: голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, посли європейських країн, громадські діячі та народні депутати України. Очікують всього понад 1 тис. учасників київського забігу.