На території тимчасово окупованого Донецька продають переважно українські, російські, вірменські, грузинські та білоруські товари.

Про це повідомило Радіо Свобода.

Наприклад, у "Першому республіканському супермаркеті" переважає російська продукція. На вітринах відділу напоїв виставлено безліч пляшок "Єсентуки" і Ascania, дешевших вод та соків "Сади Кубані". Також у відділі можна знайти грузинський лимонад "Зандукели". У молочному відділі можна знайти молоко, кефір, сир і ряжанку місцевої торговельної марки "Добриня". Однак, є і російські десерти, а також німецькі йогурти Ehmann.

Цукерки в супермаркеті зроблені донецької фабрикою "Конті", а в алкогольному відділі торгують російською горілкою "Путінка", "Єгер", "П'ять озер" і "Хортицею" російського розливу.

Як повідомляв "Знай.ua", мешканці окупованих територій залишаться без пенсій.

Популярні новини зараз
З українців автоматично стягуватимуть борги: кому це загрожує Українцям зменшать пенсії: кому знизять виплати та на скільки 11.11.2025 - день, коли Всесвіт відкриє портал бажань: що робити об 11:11, щоб не прогаяти свій шанс Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток
Показати ще

Підготувала Галина Двуреченських