У мережі висміяли «труси Маломужа»

поділитись
Українські користувачі висміяли в мережі екс-головного розвідника країни Миколу Маломужа. Він в прямому ефірі по скайпу "засвітив" спідню білизну. "Труси Маломужа" стали хітом

Колишній глава зовнішньої розвідки України Микола Маломуж давав інтерв'ю журналістам "112 каналу" сидячи тільки в піджаку. Закінчивши розмову з журналістами, він встав і при цьому не вимкнув відеозв'язок. У підсумку екс-розвідник "блиснув" смугастою білизною в прямому ефірі.

А вже після того, як Микола Маломуж випадково "засвітив" свою нижню білизну під час прямого ефіру, в мережі почали жартувати над кумедним інцидентом. Інтернет-користувачі почали створювати відеокоуби з цим фрагментом. Втім, на цьому слава "трусів Маломужа" не закінчилася - вони "створили" свій аккаунт в сервісі мікроблогів Twitter, в якому пишуть про свою нелегку долю. "Маломуж віддав країні останні штани, а що зробив ти?" - рясніють соцмережі дотепними коментарями до забавного випадку.

Читайте також: Православні пінгвіни і Путін-Снігова королева: карикатури Йолкіна (фото)

Сам екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж пізніше таки дізнався про те, що в прямому ефірі випадково в кадр потрапила його нижня білизна. Розвідник каже, що це були його домашні шорти, і він не бачить нічого страшного в тому, що сталося. Маломуж пояснив, що був удома, коли його попросили дати коментар, тому надів сорочку і костюм і підключився до ефіру. Конфуз він сприйняв з гумором.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
конфуз в прямому ефірі, Микола Маломуж в трусах, труси Маломужа
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Україна вже давно повинна була піти на такий крок
0
0
05:15 22.03.2018
До рівня 2013 року нам ще дуже далеко
0
0
23:22 21.03.2018
Це може стати грандіозною політичною поразкою глави Кремля
0
0
21:01 21.03.2018
На тлі таких рішень влади не дивно, що на п'ятому році еврореформ 71% українців переконані, що країна рухається не в тому напрямку
0
0
20:52 21.03.2018