У під'їздах "ДНР" лампочки ховають під замок (фото)

поділитись
Так звана "ДНР" робить перші кроки для повернення до талонної системи на продовольство

На території так званого "ДНР" у Єнакієво ще одне "нововведення". У під'їздах жилих будинків лампочки ховають під замок. Місцеві жителі вважають це першим кроком до повернення в після воєнний режим 1940 років, коли найнеобхідніші продукти харчування можна було отримати лише по талонам.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав волонтер Олександр Чернов.

"ДНР", Єнакієве 6.4.2016, замикаються решітки на лампочках в під'їздах - ще один крок до талонної системі на продовольство", - пише він.[gallery]

Згідно з офіційною статистикою, яку публікує газета угруповання "ДНР", близько 2 млн. людей проживають зараз на окупованих територіях Донецької області. В окупованих районах практично не працюють промислові об'єкти. Працює Єнакіївський металургійний завод Ріната Ахметова, форма його управління вельми специфічна, вони зареєстровані в Україні, але при цьому продовжують вести свою діяльність в окупованому Єнакієве

Бюджет бойовики поповнюють за рахунок продажу вугілля в Російську Федерацію, це порядком 30% доходів і 70% - гуманітарна допомога Росії.

Соціальну допомогу отримують лише деякі категорії громадян. Багато людей, що залишилися в окупованих районах і ті, які не оформилися на звільненій частини територій також можуть не отримувати пенсії.

Читайте також: "Гуманітарка" з Росії розкрадається ватажками "ДНР" - розвідка

Нагадаємо, що товарний дефіцит в СРСР - явище, притаманне радянській плановій системі економіки, це постійна нестача окремих товарів і послуг, які покупці не могли придбати, незважаючи на наявність грошей.

Періодично зникали з продажу найзвичайніші товари першої необхідності (наприклад, туалетний папір).

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ДНР, Донбас, окупанти, терористи. продукти
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018