У президента закінчилися довірені особи

поділитись
Чумак: У президента немає лави запасних. Коли була криза з питанням про призначення Гройсмана на посаду прем'єра, знову ж таки, розглядався на цю ж посаду Луценко

У президента України Петра Порошенка не залишилося "запасних" довірених політиків вищого ешелону - всі, кому довіряє Порошенко, вже зайняли посади в держапараті. Про це в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" заявив нардеп Віктор Чумак.

Заява нового генпрокурора Юрія Луценка про своє призначення несподівано знайшла підтвердження з вуст Чумака. Пояснюючи, чому Порошенко представив на посаду глави ГПУ саме його, Луценко заявив, що серед професіоналів президент не знайшов жодної людини, якій би він довіряв.

"Це говорить про те, що у президента немає лави запасних. Коли була криза з питанням про призначення Гройсмана на посаду прем'єра, знову ж таки, розглядався на цю ж посаду Луценко", - заявив Чумак.

Читайте також: БПП виторгував призначення Луценка Генпрокурором

За словами нардепа, Порошенко повинен був представити на розгляд Верховної Ради кілька кандидатур, для того щоб ті дебатувалися в парламенті і народні депутати змогли б висловитися щодо кожної з кандидатур.

"Президент повинен був дати хоча б п'ять чоловік, щоб подивитися, хто з них кращий. Але жодного обговорення не було, і взагалі ми почули, що президент нікого не бачить, крім Луценка, на цій посаді", - заявив Чумак.

Нардеп підкреслив, що Порошенко повинен був почати відповідну дискусію в Раді, але для дискусії необхідний вибір, якого депутатам не надали.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Конча-Заспа, Пуща-Водиця, АП, блок, борг, БПП, бюджет, вибір, Виктор, генпрокурор, кандидати, корупція, кредит, Луценко, партія, петра, Петро, порошенко, реформа, скарбниця, фракції, Чумак, яма
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018