У результатах референдуму винен Порошенко - Найєм

поділитись
Нові факти про те, як офшорний скандал, пов'язаний з президентом Петром Порошенко, вплинув на результати референдуму в Голландії

Хоч би якими були результати референдуму в Голландії, в цьому винен особисто президент Петро Порошенко. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook народний депутат президентської фракції Мустафа Найєм.

"Це вирок президенту країни, який, маючи всі повноваження, протягом двох років системно і наполегливо між минулим і майбутнім обирав минуле; який, всупереч крикам людей і своїм же декларованим гаслам, вибирав в партнери "еліту" і олігархів, а не громадянське суспільство і нове покоління", - написав політик.

Народний депутат впевнений, що подальші спроби налаштувати міжнародної коаліції з провідними країнами світу ні до чого не приведуть, тому що Україна залишається далекою жителям країн Європи і на це ніяк "не можуть вплинути канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд".

Найєм впевнений, що нинішні активісти і народні депутати, які хочуть проводити реформи і будувати країну за новими методами, без урахування старої олігархії, повинні об'єднатися, щоб в майбутньому ті, хто проголосував проти Асоціації України з ЄС про це пошкодували.

Читайте також: Голландцям наплювати на український референдум

Нагадаємо, що попередні дані за результатами референдуму говорять про те, що більше 60 відсотків голландців проголосували проти, а практично 39 - за.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Мустафа Найєм, Петро Порошенко, президент, референдум по Асоціації України з ЄС, скандал з офшорами
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018