У соцмережах посміялися над голландським референдумом (фотожаби)

поділитись
В соцмережах з гумором відреагували на результати референдуму про асоціацію України з ЄС

[gallery]

Референдум в Нідерландах про асоціацію України та Європейського союзу був і залишається головною темою обговорення для українців. Вона висвітлювалась у всіх випусках новин, газетах та журналах.

У мережі постійно з'являються фотожаби на актуальні проблеми в країні. Не оминули увагою користувачі соціальних мереж й референдум про асоціацію в Нідерландах. Портал "Знай" підібрав для вас, на наш погляд, найсмішнішу підбірку. Українці дали волю своїй фантазії та з гумором поставились до цього питання.

Не обійшлось в підбірці й без мера Києва Віталія Кличка, який відомий своїми оригінальними висловами. Напередодні референдуму він, як і багато інших політиків та громадських діячів, їздив у Нідерланди. Там київський голова агітував голландців, що б вони підтримали асоціацію України та ЄС.

Читайте також: Je Suis Panama: кращі фотожаби на тему офшорів (фото)

Нагадаємо, за попередніми результатами підрахунку голосів референдуму в Нідерландах, проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС виступили 61,1% голландців. Підтримали її лише 38,1% виборців.

Загалом участь у референдумі взяли 32,2% населення країни. Згідно із законодавством Нідерландів, щоб результати референдуму визнали дійсним, участь в ньому має взяти 30% громадян.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
коритстувачі соцмереж висміяли, референдум в нідерландах, фотожаби
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018