Дослідники з Каліфорнійського університету створили мега-витривалий акумулятор. Це, за їхніми словами, вдалося абсолютно випадково.

Головна особливість акумулятора в тому, що він здатний працювати без втрати ємності після 200 тисяч циклів перезарядки. Створила нанобатарею аспірантка університету.

Вона помістила декілька спеціальних проводів в діоксид марганцю. Після додала до суміші електролітний гель, який дуже схожий на плексиглас. Розробницю здивувало те, що після великої кількості перезаряджень нанопроводи майже не поміняли свою структуру і не постраждали.

Наприклад, звичайний ноутбук з таким акумулятором може пропрацювати близько 400 років із перезарядками. Крім того, навіть якщо в існуючі акумулятори додати створений гель, то число циклів можна збільшити в 10 разів, а то й більше.

Нанобатарея ще перебуває на стадії розробки. Щоб випустити її, як комерційний продукт, необхідно багато часу.

Популярні новини зараз
Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Астролог побачив у травні "лихо" для України Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Нагадаємо, індійських вчених на створення нової батареї підштовхнули риби, а саме їх луска.