У Сєвєродонецьку не вважають Росію агресором (відео)

поділитись
Мешканці українського Сєвєродонецька не готові свідчити проти Росії як країни-агресора. Про це свідчить опитування телевізійників. Проти Росії там налаштовані одиниці

З осені 2015 року у Шевченківському суді Києва розглядається справа про агресію з боку Росії проти України. На цьому тижні судова інстанція брала свідчення від очевидців тих подій.

Телеканал "Ірта" запитав у жителів Сєвєродонецька (Луганська область), чи готові вони свідчити у суді проти Росії. Багато з опитаних не погоджувались на камеру відповідати на це питання. Не менше і тих, хто не визнає Росію країну-агресором, тож і свідчити проти неготовий. Одиниці відповіли, що свідчили б проти Росії, повідомляє "Громадське ТВ".

Нагадаємо, екс-голова Луганщини Ірина Верігіна 22 березня дала свідчення у справі щодо збройної агресії РФ на Донбасі. "Я особисто була свідком подій, які привели до окупації частини Луганської області РФ", - зазначила вона у своїй промові.

Читайте також: Міліціонери-патріоти массово звільняються з МВС на Луганщині

"6 квітня стався захоплення будівлі СБУ. До Луганська прибула делегація з Києва в особі Наливайченка та Парубія, які намагалися домовитися з терористами про мирне звільнення будівлі. Неадекватна поведінка Болотова, Корякіна і Корсунського, говорила про те, що самостійних рішень вони не приймають. Домовлялися про одне, але через певний час вони порушували всі домовленості. Всі команди вони отримували з Кремля. Підтримували терористів і священики Московського патріархату, вони закликали населення Луганської області підтримувати вимоги сепаратистів, які вже відкрито вимагали відділення Луганської області. Всі вказівки священнослужителі отримували з Москви", - зокрема згадала Верігіна події, що розгорнулись після захоплення будівлі СБУ в Луганську.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Сєвєродонецьк за Росію, свідчення проти Росії, що думають на Луганщині
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
"Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській", - Мостова
0
0
21:48 24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018