В Білому домі не захотіли анонсувати тему телефонної розмови президента США Дональда Трампа з його українським колегою Петром Порошенком.

Про переговори стало відомо з повідомлення прес-служби Білого дому. Телефонна розмова лідерів двох країн запланована на 4 лютого. Вона розпочнеться о 23:45 за київським часом.

Читайте також: Dow Jones рекордно виріс після перших указів Трампа

Поки точно не відомо, про що президенти говоритимуть. Але за однією з версій це може бути формальним дзвінком і Порошенко привітає Трампа зі вступом на посаду.

Очільник Білого дому розмовлятиме з українським президентом зі свого маєтку Мар-а-Лаго, що розташований у штаті Флорида. Туди Трамп поїхав на всі вихідні.

Популярні новини зараз
Прогноз виявився ще гіршим, ніж ми думали: українців попередили про новий етап війни Вони допомагають усім - і мовчки вигоряють: які знаки Зодіаку жертвують собою частіше за інших Весняний перерахунок пенсій: скільки грошей додадуть пенсіонерам ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Показати ще

Після Порошенка у президента США запланована ще низка перемовин з кількома світовими політиками.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, у Британії впевнені, що чергове загострення конфлікту на Донбасі стане важким випробуванням для президента США Дональда Трампа.