Сьогодні у Вінниці розпочався суд над київськими суддями Оксаною Царевич та Віктора Кицюка. Їх підозрюють у винесенні неправомірних рішень щодо багатьох гучних політичних справ, зокрема Автомайданівців, Юлії Тимошенко, Юрія Луценка Олександра Єфремова та інших. Генпрокурор Віктор Шокін доручив ведення справи міжрегіональні групі слідчих, в склад якої входять судді та слідчі Вінницької області.

На засідання Оксана Царевич прийшла із схожою на неї, але старшою по віку жінкою. Ймовірно, своєю мамою. Поруч сидів Віктор Кицюк, хоча розгляд його справи призначений на чотири години пізніше. Засідання зробили відкрите. Оксана Царевич одразу попросила про відвід судді Олександра Олійника.

"Справу несправедливо перевели до вінницького суду, адже досудове розслідування проводила київська прокуратура, отже і справа повина розглядатися у київському суді. Суддя бере на себе повноваження судді вищої інстанції і цим порушує закон, тому його рішення буде необ'єктивне і упереджене" - сказала Царевич.

Суддя Олександр Олійник прочитав постанову про те, що досудове розслідування проводилося Чернівецькими фахівцями, але оскільки його визнали неефективним, справу передали до Вінниці. Це стало новиною для Оксани Царевич і її адвоката Станіслава Кульчицького. Адвокат заявив, що вперше чує про розслідування чернівецькими спеціалістами.

Суд не задовольнив клопотання Царевич про відвід судді і оголосив перерву.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на завтра: синоптики обіцяють теплу неділю, хутчіш всі на вулицю

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

Головне за ніч: масове скасування пільг, атака жахливої інфекції, прокурорське "пекло" Зеленського та нова мінімалка

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Показати ще