Європейські політики і наукові діячі більш реалістично оцінюють ситуацію в Україні. Про це заявив експерт Центру громадських відносин Євген Магда, описуючи результати XXVI Економічного форуму в польському місті Криниця-Здруй.

"Важливе спостереження: представники держав Західної Європи оцінюють ситуацію в російсько-українських відносинах помітно більш реалістично, ніж раніше. Але при цьому постановка питання в дискусії далеко не завжди відповідає українським інтересам", - пише він у статті на сайті Главред.

Магда уточнює, що на цей форум доїхав глава Кабміну Володимир Гройсман, а в минулому році його попередник Арсеній Яценюк проігнорував подію. Нинішньому прем'єр-міністрові довелося нелегко, враховуючи різні висловлювання стосовно України.

"Україні необхідно навчитися відстоювати інтереси, формувати власний порядок денний і не цуратися дискусій про своє майбутнє із зацікавленими опонентами. Увагу світової спільноти до подій в нашій країні необхідно підтримувати і навіть підігрівати", - радить він.

Знай повідомляв, що у Кремля закінчилися гроші на війну в Донбасі.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"
Показати ще