Іноді буває так, що весь день дуже хочеться спати, але, коли приходить ніч і ми лягаємо в ліжко, не можемо закрити очі. У чому ж причина? Про це повідомляє "Здорова Країна".

Причини постійного недосипання.

1. Переїдання

Однією з причин сонливості може бути обід, після якого ти відчуваєш різкий спад працездатності. Як кажуть учені, кращий сонний час - між 14 і 16 годинами дня.

2. Кисневе голодання й малорухливий спосіб життя

Популярні новини зараз
Компанія Apple "вбила" багатомільйонне місто одним рішенням: тепер можна зносити все В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Субсидії вам не бачити: що не враховують українці, звертаючись по допомогу
Показати ще

Для того, щоб прогнати сонливість, необхідно робити кілька перерв, виходити на свіже повітря та приймати сонячні ванни.

Читайте також: Денний сон небезпечний для здоров'я

3. Неправильний час для сну

Якщо ти 100% сова, і тобі доводиться рано вставати - ти будеш відчувати втому протягом дня. Постарайся лягти спати раніше й відпочивати не менше восьми годин.

4. Тобі тільки здається, що ти хочеш спати

Мозок майстерно обманює тіло, посилаючи йому різні сигнали. Люди часто маскують під недосипом банальну лінь, якої можна позбутися.

5. Тобі варто звернутися до лікаря

Якщо ти спиш не менше восьми годин на добу, але втома все одно переслідує тебе протягом робочого дня, тобі необхідно звернутися до лікаря. Втома й сонливість можуть свідчити про анемію, нестачу заліза, діабет, проблеми з травленням.

6. Нервове напруження

Недолік енергії є одним з основних симптомів психічних захворювань, таких як депресія. Якщо ти часто спостерігаєш у себе неспокійний стан, то ти напевно знаєш, що таке безсоння.

7. Алкоголь

Алкоголь виявляє седативну дію на організм і мозок - він впливає на ті ж рецептори, що й снодійне. Тому в обідній час алкоголь протипоказаний, особливо, якщо попереду ще половина робочого дня.