Люди, зареєстровані в соціальних мережах, які намагаються показати невластиві їм риси, схильні до стресів та ізольованого способу життя.

Про це в своєму дослідженні, опублікованому в журналі Cyberpsychology, Behavior, and Social Networking, розповіли вчені з Університету Тасманії.

Вони провели дослідження в Facebook, головною метою якого була оцінка наслідків, що виникають при використанні свого альтер-его в соціальній мережі.

Автори проаналізували анкети 164 осіб.

Дослідники порівняли справжні і віртуальні особистості користувачів, ступінь соціальної прихильності і психологічного благополуччя, рівень тривоги, стресу і депресії.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії Гороскоп на сьогодні, 24 квітня: день перевірок, розчарувань і несподіваних поворотів Дозволили бронювати до 100% працівників: кому більше не загрожує мобілізація Окрім пільг та субсидій: українці отримають нову допомогу
Показати ще

На думку вчених, необхідно розробити методики, які дозволять людям, які мають соціально-психологічні проблеми, однаково поводитися в реальному житті і в соцмережах. Завдяки цьому знизиться рівень стресу.

Відзначимо, на сьогодні населення Землі становить 7,4 мільярда осіб, а число активних користувачів Facebook - приблизно 1,7 мільярда осіб.

Підготувала: Ася Рябошапка