Українці повинні отримати безвізовий режим з країнами Євросоюзу в 2016 році, про це заявила Ірина Геращенко, передає "Цензор.НЕТ".

Заступник голови Верховної Ради України переконана, що до кінця поточного року Україні нададуть безвізовий режим з ЄС, про це вона повідомила на свої сторінці в Facebook.

"Твердо переконана, що Україна отримає безвіз в цьому році. Ми все для цього зробили, і зараз головне завдання - твердо і щодня нагадувати ЄС про виконання їх зобов'язань. І наполягати на проходженні всієї процедури в Європарламенті та Раді ЄС без зволікань", - написала політик.

"На цьому тижні наші депутати зустрічалися з європейськими та доповідачкою з українського питання, говорили про проходження питання в Європарламенті, комітетах і залі. Колеги запевнили, що все буде йти за процедурою, без затримок", - повідомила Геращенко.

Також віце-спікер наголосила на впливовості референдуму в Британії на рішення візового питання з Україною.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Подорожчання газу зробить недоступними найнеобхідніші продукти: як зросли у ціні цукор, хліб, олія, яйця

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

"Чи вплине Brexit на отримання безвіза? На мою думку, так. В першу чергу тому, що зараз всі європейські структури й інститути зосереджені на його результатах і всі інші питання тимчасово відійшли на другий план. Тому ми втратимо кілька тижнів або місяців через внутрішні процедури розгляду безвізового питання в Європарламенті та інших установах", - сказала вона.