Україна припиняє соцвиплати на окупованих територіях

поділитись
Нові подробиці про те, як будуть нараховуватися соціальними виплати переселенцям Донбасу, які повернулися в "ДНР" та "ЛНР"

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів глава Мінсоцполітики Павло Розенко заявив, що Україна припиняє соціальні виплати на окупованих територіях.

"Виплата соціальних допомог та пенсій припиняється тим переселенцям, які повертаються на окуповані території. Жоден переселенець, який проживає на території, підконтрольній українській владі, не втратить ні копійки своїх соціальних виплат", - передає слова міністра прес-служба Мінсоцполітики.

Розенко підкреслив, що понад 450 тисяч пенсіонерів, які зареєстровані як тимчасові переселенці, повертаються назад на тимчасово окуповані території "ЛНР" і "ДНР". Цю цифру і списки передала Служба безпеки відомству. Чиновник попередив, що в ситуації, що склалася винна не Україна і урядів або міністерство, а терористи, які захопили владу і заважають стабільному життю місцевих жителів.

Розенко уточнив, що соціальні виплати можна відновити, якщо людина покаже довідку про реєстрацію тимчасового переселенця, зроблену в Управлінні соціального захисту або управлінні Пенсійним фондом.

Читайте також: У Гройсмана не вийде підняти соцвиплати - експерт

Нагадаємо, що проблема соціальних виплат переселенцям Донбасу часто піднімалася різними міністрами, в тому числі і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, а також головою Мінфіну Наталією Яресько.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ДНР, Кабмін, Київ, ЛНР, Павло Розенко, соціальні виплати, Україна
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018