Україна втрачає карпатські ліси

поділитись
Карпатські ліси почали відмирати

Україна має терміново вирішити питання щодо порятунку лісів Карпат.

Про це повідомила у Facebook Христина Юшкевич, тимчасово виконуюча обов'язки голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Як зазначила вона, після Другої Світової війни майже всі карпатські ліси за вказівкою Сталіна були вирубані. Потім все було засаджено.

"Пройшло 70 років і ми бачимо, як ці штучно створені Карпатські ліси почали відмирати… Все штучне має кінцеву дату", - зітхає Юшкевич.

За словами голови Держлісагентства, зараз чиновники відомства спільно з науковцями напрацьовують Стратегію розвитку лісового господарства для Карпатського регіону, і України в цілому.

"Вона (стратегія, - ред.) має включати: перехід від суцільних рубок головного користування до поступових та вибіркових, комплексне відтворення лісів, у тому числі за рахунок природного поновлення, використання природозберігаючих технологій під час лісогосподарського виробництва, жорсткий контроль над санітарними рубками", - наголосила Юшкевич.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", після реформування Держлісагентства незаконні вирубки лісів будуть викоренені.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
держлісагентство, карпати, ліс
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Найвищі ціни на квартири маленької площі традиційно зафіксовано в Києві
0
0
05:54 25.03.2018
Історія столичного вокзалу на раритетних фото
0
0
05:36 25.03.2018