Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомив, що Україна розглядає можливість закуповувати вугілля у Південно-Африканської Республіки, Китаю та Австралії.

"Ми матимемо державний запас. Виділяються кошти на антрацитову групу вугілля. Наразі підходящих варіантів не так багато. Це Південна Африка, Австралія і Китай", - заявив Насалик.

Читайте також: США озвучили позицію щодо торгової блокади Донбасу

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав наказ щодо оборони правоохоронними органами об'єктів газо- і електропостачання в районі проведення АТО. У той же час Кабмін має знайти нових постачальників вугілля та забезпечити резерв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", підвищення тарифів на електроенергію стане причиною інфляції в Україні та подорожчання продуктів.

Популярні новини зараз
Захист від неправомірних нарахувань: що слід робити після оплати комуналки Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ