Льотчики-винищувачі Повітряних Сил Збройних Сил України тренувалися злітати й сідати на автомобільні дороги.

Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування "Захід" в Facebook. Тренувальну програму відпрацьовували на літаках МіГ-29. Вона проходила в рамках командно-штабних навчань "Небесний щит 2016".

В оборонному відомстві відзначають, що льотчики успішно виконали всі поставлені перед ними завдання. Вони тренувалися в рамках оборонної стратегії, що припускає можливе руйнування противником злітних смуг аеродромів.

Під час навчань вдосконалили навички ефективного планування застосування військ для відбиття ударів противника з повітря і нанесення авіаційних ударів у відповідь.

Під час практичних занять пілоти відпрацьовували виконання льотно-тактичних завдань вдень і вночі, з бойовими стрільбами та бомбометанням. Льотчики тренувалися переміщатися в нові райони бойового призначення підрозділів протиповітряної оборони. Крім того, вони практикувалися прикривати важливі об'єкти і угруповання війська з повітря.

Нагадаємо, "Знай.ua" повідомляв, що трасу Київ-Чоп перекрила поліція, щоб військові льотчики відпрацювали посадку на дорогу.