Психолог Світлана Ройз каже, що українські політики мають реакцію, яка є типовою для підлітків і вона відображають середній стан населення.

"До Революції гідності середній психологічний вік українця був 13 років. Якщо простежити, як поводяться політики, - це часто підлітковий рівень реагування ", - сказала Світлана в інтерв'ю для видання "Фокус".

Відома кричалка про Путіна стала популярною, тому що її підхопив підлітковий рівень. Кожна людина має свій запас життєстійкості - здатності піднятися після провалу. Це одна з ознак дорослої людини.

Психолог наголошує, що населення екстерном підросло в психологічному плані після низки подій в країні. Люди розвиваються або крок за кроком, або революційно. Саме криза вивела українців з підліткового віку.

"Наприклад, волонтерський рух - рух дорослих людей. Якщо людина вибирає дорослішання, то і країна, звичайно, теж дорослішає", -розповіла Світлана Ройз.

Популярні новини зараз
По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома
Показати ще

Читайте також: Рада завела собі Instagram

За попередні покоління, за її словами, відповідальність брала соціальна структура, яка виконувала роль батьків. Покоління дітей у віці 10-14 років і молодше народилося зовсім іншими. У них з народження є почуття власної гідності. У дітей є ознака дорослої людини - вони шукають сенс.

Криза дається людям для того, щоб вони виросли до рівня своїх нащадків. Після цього дорослі зможуть повернути собі роль ведучого.