Сьогодні в Святошинському районному суді п'ятеро присяжних написали самовідвід, через те що вони незадоволені оплатою праці.

"У зв'язку з недостатньою оплатою праці, особистими витратами на проїзд і взагалі завантаженням у справі. Плата за роботу в одному засіданні становить 70 грн. Навіть проїзних не надали", - пише на своїй сторінці в Facebook Ангеліна Карякіна.

Присяжні обурювалися, що спочатку говорили про три засідання в місяць, а не про 12. Також як аргумент наводилося те, що над ними "сміються рідні з приводу зарплати". У суді відразу з'явилося кілька версій, за якими присяжні вирішили усунутися. Прокуратура зазначає, що в законі є норма, яка дозволяє присяжним написати самовідвід. Другу версію озвучили адвокати спеціального підрозділу "Беркут", над яким проводиться суд. Вона полягає в те, що саме особисті обставини, а не норма закону, вплинули на присяжних.

"Суд не прийняв рішення, наступне засідання в п'ятницю. Але якщо задовольнить заяву присяжних, то попереду процедура відбору нових, розгляд справи спочатку", - додала дівчина.

Читайте також: Ще двох беркутівців розшукують у справі розстрілу Майдану

Популярні новини зараз
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Показати ще

Нагадаємо, що з 17 травня п'ятьом бійцям "Беркута" - Сергію Тамтурі, Олегу Янішевському, Сергію Зінченку, Павлу Аброськіну і Олександру Маринченку - почали зачитувати обвинувальний акт, який налічує від 160 до 223 сторінок.