Міжнародні партнери нададуть фінансову допомогу українській поліції при забезпеченні обмундируванням.

Про це сказала в інтерв'ю "ЕспрессоTV" глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе. "1 січня наступного року нам треба переодягнути поліцію відповідно до закону про Національну поліцію. Оскільки фінансування обмежене, це неможливо, але ми будемо якось залучати наших партнерів", – зазначила чиновник.

Деканоїдзе сказала, що поліція має потребу в 26 млрд гривень бюджетних коштів. Однак вона розуміє, що це неможливо: "Тому будемо задовольнятися тим, що запропонують".

З 8 млн доларів, які поліції надала Канада, 1,2 млн буде витрачено на на технічне оснащення, інше – на тренінги й навчання, повідомила Деканоїдзе.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, скільки коштуватиме реформа поліції.

Популярні новини зараз
Польща штрафуватиме українців за дітей Міноборони спростило ВЛК: як тепер довести хворобу мобілізованим Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще