Стартап українських винахідників "Ecoisme" отримав престижну премію у сфері енергетики, повідомляє "5 канал" із посиланням на "Новое время".

Інститут електрики Едісона (ЕЕІ) та Інститут електричних інновацій (ІЕІ) нагородили український стартап "Ecoisme" престижною премією "E Prize" за інноваційність.

Премія вручається учасникам інкубатора "1776" в рамках співпраці американських інститутів зі стартап-інкубатором, і цьогоріч вручалася вперше. Претендентами були учасники змагання "Global Challenge Cup Finals & Festival", яке організовує "1776". Здобули перемогу українці з "Ecoisme". "Ця нагорода означає, що ми стали членами Інституту електрики Едісона - асоціації, що об'єднує 70 міжнародних електроенергетичних компаній. Члени EEI забезпечують електрикою 220 мільйонів американців", - повідомили "Ecoisme" на своїй сторінці в Facebook.

Українці в рамках стартапу створили розумну систему обліку та керування витратами електроенергії в будинках. Підключений пристрій показує власнику інформацію про рівень споживання електроенергій, поради щодо економії та інформацію про невимкнені пристрої в будинку.

"Чим більше електроенергетичних компаній і стартапів буде працювати разом, тим більше у нас шансів забезпечити наших клієнтів рішеннями у сфері чистої енергії, які вони хочуть", - зазначив виконавчий директор ЕЕІ Брайан Вульф.

Популярні новини зараз

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще