Україну "накриє" хвиля голодних бунтів

поділитись
Директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров впевнений, що, якщо влада і далі ігноруватиме населення, країну захоплять голодні бунти та революції

Директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров впевнений, що найближчим часом в Україні почнуться голодні бунти, а рівень бідності в населення стане ще більшим, тому перекладати непідйомні тарифи на плачі українців - верх цинізму.

"Населення у нас бідне. Державі перекласти непомірні витрати ЖКГ на це бідне населення просто не можна. Але де брати гроші? Як зупинити корупцію? Думаю, умовити політичних лідерів і великих чиновників відмовитися від привілеїв і збагачення у владі ніяк не виходить і вже, гадаю, не вийде. Не допомогли навіть два майдани і тривала АТО. Вже все валиться в економіці, вже все сиплеться в національній єдності, вже, образно кажучи, віз несеться в прірву.", - пише Гончаров у своїй статті для "112 каналу".

Читати також: Повернення Савченко наблизить дострокові вибори

Автор також додає, що така політика уряду скоро приведе Україну до масових голодних бунтів бідних українців, що може закінчитись плачевно і для влади, і для народу.

"Негуманні і некомпетентні рішення влади нам добре відомі. Їм так простіше, адже величезна маса голодних людей – це ще й рушійна сила всіх голодних бунтів і революцій. Панове міністри і народні депутати, справа в тому, що існує таке правило: жодна демократична країна не витримувала у своїй історії падіння життєвого рівня населення більш, ніж у двічі. В іншому випадку це неминуче закінчувалося соціально-політичною катастрофою. Тому питання до прем'єр-міністра Гройсмана: в якому стані криза? Навіть не економіка України, а криза в якому стані?", - резюмує Гончаров.

Нагадаємо, нардеп від ВО "Самопоміч" Олена Бабак вважає, що на прикладі субсидій можна побачити, що половина українців перебуває за межею бідності.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
голодні бунти, українці
Це сталося в лікарні, куди він потрапив після падіння від запаморочення
0
0
10:58 18.03.2018
Він розповів про майбутні "успіхи"
0
0
10:24 18.03.2018
Реєстрація дозволить підтверджувати особу через телефон
0
0
10:02 18.03.2018
Українці вкотре піднялись на медальний п'ядестал
0
0
09:51 18.03.2018