Майже 7 тисяч чиновників працює в уряді. На утримання міністерств йде мінімум 18 млн гривень щомісяця. Найменше бюджетних коштів витрачають на утримання Міністерства інформаційної політики.

Найдорожче платникам податків обходяться Міністерство юстиції і Мінекономрозвитку. У Міністерства оборони - третя сходинка в рейтингу.

Всього в Кабінеті міністрів 17 міністерств, у штаті яких - майже 7000 постів. Це без урахування МВС, структура якого реформується. Тільки для виплати "голих" окладів цих працівників потрібно близько 18 млн грн щомісяця. Якщо ж додати премії, надбавки та інші виплати, ця цифра зросте як мінімум удвічі.

Читайте також: Гройсман більше чотирьох місяців не протримається - експерт

Слід зазначити, що лише три міністерства надали "відкриті дані" - Міністерство економічного розвитку, Міністерство аграрної політики та Міністерство екології.

Згідно з наданими документами, провідні та головні спеціалісти міністерств отримують по 1378-2231 грн, начальники відділів та управлінь - 3491-3944 грн, директори департаментів - 4151-4981 грн, заступники міністрів - 6225-6640 грн.