Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) не планує проводити вибори, щоб замінити свого главу Мішеля Платіні. Нагадаємо, що його на вісім років усунено від футболу за корупцію.

Згідно з офіційною заявою УЄФА, там чекатимуть на рішення Міжнародного спортивного арбітражного суду та інших органів, в які були подані апеляції. В УЄФА сподіваються, що ці рішення "очистять" ім'я Мішеля Платіні, і він зможе повернутися до своїх обов'язків, повідомляє ВВС.

Платіні відсторонили від футбольної діяльності разом з президентом ФІФА Зеппом Блаттером на вісім років за рішенням комітету з етики. Причиною став корупційний скандал. У 2011 році Блаттер перевів на ім'я Платіні 2 млн швейцарських франків (приблизно 2 млн доларів). Довести законність цього переказу Блаттер не зміг.

Мішель Платіні вважався одним з головних кандидатів на посаду президента ФІФА. Однак на початку січня він відмовився від участі у виборах, які повинні пройти 26 лютого цього року.

Читайте також: Блаттер і Платіні на 8 років поза футболом

Популярні новини зараз

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Також нещодавно стало відомо, що голова УЄФА Мішель Платіні буде і далі отримувати зарплату від організації, незважаючи на відсторонення від будь-якої футбольної діяльності на вісім років. "Містер Платіні отримує зарплату від УЄФА і продовжить отримувати надалі до нового повідомлення. Розмір його зарплати носить конфіденційний характер", - йдеться в заяві УЄФА.